Zjištění ceny

Pokud neznáte cenu knihy, kterou byste si chtěli u nás koupit a titul jste našli na naší internetové stránce, stačí nám zaslat žádost o cenovou nabídku - "pošli poptávku" při náhledu titulu vyplněním kontaktních údajů nebo přihlášením se na naší internetové stránce (pokud nejste přihlášen jako uživatel, můžete se zaregistrovat).
 
Pokud máte zájem o cenovou nabídku na větší počet knih, Vaše kontaktní údaje zůstanou po odeslání žádosti o cenu na první knihu zapamatované. Váš požadavek bude zpracován nejpozději do 24 hodin od odeslání žádosti o cenovou nabídku a Vám bude automaticky zaslán e-mail s potvrzením, že jsme Váš požadavek přijali.
 
Pokud byste chtěli zjistit, kolik stojí kniha, kterou na internetových stránkách nemáme, zašlete Váš požadavek se základními informacemi o titulu (ISBN, autor, název, rok, vydavatelství) na e-mail orders@malecentrum.cz, nebo ji jednoduše pošlete přes formulář, který se nachází na pravé straně naší stránky "Dejte si vypracovat cenovou nabídku". Cenová nabídka Vám bude zaslána nejpozději do 24 hodin.