Vítězové týdne akademických knih

V první řadě bychom se chtěli všem zúčastněným velmi pěkně poděkovat za zajímavé příspěvky, které jste nám do blogu poslali. Ceníme si vaši odvahu, vaše názory, i zkušenosti a také vaše tipy na vynikající knihy, které vám pomáhají ve studiu a zejména ve vaší práci. Vaše myšlenky, které jste nám napsali budou jistě motivovat dalších čtenářů a myslíme si, že odborníci v dané vědní oblasti, kteří stále váhají nad tím, jakou knihu si pořídit do své vlastní knihovny budou díky vám vědět, která je dobrá.

Právě vy jste podpořili úžasným způsobem týden akademických knih, který nám měl připomenout to, že akademická kniha je našim věrným přítelem, našim pomocníkem a zároveň prostředkem předávání různých poznatků mezi čtenáři. Vážíme si všech lidí, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojují do tvorby nebo využívání těchto knih, protože za nimi se skrývá poctivá několikaletá práce, která má určitý cíl, aby čtenáře upoutala a posunula ho dál.

Nyní nastává otázka pro nás, kterým autorem věnovat odborný titul ve vybrané vámi specifikované oblasti. Popravdě řečeno bychom ho rádi věnovali všem zúčastněným, ale musíme vybrat tentokrát jen dva z vás, ale budeme doufat, že ostatní nebudou velmi zklamáni, protože už posláním svého příspěvku udělali velmi prospěšnou věc. Budeme rádi, pokud se v naší odborné komunitě rozvine zajímavý blog, který bude časem vylepšen o vyhledávání, posílání reakcí a podobně. Prostřednictvím něj si můžete propagovat i své vlastní tituly, úspěchy ve vašem výzkumu, nebo můžete napsat jen svůj názor.

Vítězové se stávají:
  1. Autor příspěvku: Čo je to dobrá akademická kniha? – Martin Plávala
  2. Autor příspěvku: Nejoblíbenější akademická kniha - Úspěšný návrh výzkumu – „Autor neznámy“
Prosíme výherce, aby nás kontaktovali na e-mail janka@malecentrum.sk nebo janka@malecentrum.cz