Obchodní podmínky

Objednávání

 1. Každý návštěvník naší internetové stránky může při objednávání titulů využít náš e-shop po platné registraci nebo nám poslat závaznou objednávku e-mailem nebo faxem, případně informovat nás o objednávce telefonicky.
 2. Pokud si zákazník přeje objednat jakýkoliv titul, který nemáme na naší internetové stránce, může nás požádat o vypracování nezávazné cenové nabídky.
 3. Každá odeslaná objednávka je závazná a neodvolatelná v souladu s platnými zákony České Republiky a lze ji zrušit jen po vzájemné dohodě.
 4. Zákazník objednáním zboží současně souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, které budou dále použity pro naše obchodní účely.

Ceny

 1. Při stanovení cen všech titulů, včetně titulů na CD a DVD nosičích vycházíme z originálních katalogových cen jednotlivých vydavatelství a z kurzu dané měny v České národní bance v den dovozu zboží ze zahraničí.
 2. Všechny ceny na naší internetové stránce jsou uvedeny včetně DPH platné v České republice a poměrné části dopravních nákladů z vydavatelství do Brna při finančně úsporném způsobu dopravy.
 3. Vyhrazujeme si právo změn cen jednotlivých titulů a to výhradně v závislosti na změnách originálních katalogových cen vydavatelství, resp. od změn kurzu Kč vůči jiným měnám (při titulech dovážených ze zahraničí). Pokud taková skutečnost nastane, budeme Vás předem informovat s cílem získat informaci, zda se změnou ceny souhlasíte. Pokud dojde ke změně originální katalogové ceny vydavatelstvím po realizaci Vaší objednávky a titul nám bude fakturován v rozdílné výši, budeme Vás o této skutečnosti informovat.
 4. Tituly bez uvedení ceny slouží jako podklad pro vypracování naší cenové nabídky. V případě Vaší objednávky titulu s cenou na vyžádání (tj. numericky uvedenou v automaticky generovaném formuláři jako 0,00) Vás budeme o právu aktuální ceně vždy předem informovat a titul budeme expedovat až po potvrzení Vaší objednávky.

Dodací podmínky

 1. V případě, že objednané zboží není skladem, bude Vám dodáno ihned jak ho obdržíme od našich dodavatelů a to v termínu cca 3-4 týdny ode dne obdržení Vaší závazné objednávky v případě, že má vydavatelství titul na skladě (neplánuje se žádný reprint, není titul rozebrán, vydání titulu není jen plánované). O přibližném termínu dodání v případě titulů, které nemáme na skladě budete předem informováni e-mailem nebo telefonicky. Vyhrazujeme si právo na dodání titulů z některých specifických vydavatelství, z nichž může být termín dodání delší.
 2. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně po předchozím informování, že je zboží pro Vás připraveno. V tomto případě platí pro Vás konečná cena, která je Vámi odsouhlasena buď při realizování nákupu přes e-shop nebo prostřednictvím komunikace e-mailem nebo telefonicky.
 3. Pokud bude část Vaší objednávky obsahovat tituly, které nemáme na skladě, bude zboží dodáno až po zkompletování celé Vaší objednávky. Pokud si však přejete dodat zboží postupně, rádi tak učiníme po vzájemném odsouhlasení a cena poštovného bude započítána za každou zásilku zvlášť.
 4. Pokud si přejete zaslat objednané zboží Českou poštou jako balík nebo expresní balíkovou službou, účtujeme k ceně objednaného zboží poštovné a balné ve smyslu sazeb České pošty nebo sazeb expresní balíkové služby v závislosti na hmotnosti, objemu a ceny zásilky. Pokud si přejete být předem seznámen o přesných poštovních nákladech, informujte se u nás e-mailem nebo telefonicky. Pokud máme objednané zboží na skladě, zpravidla zásilku expedujeme maximálně do tří pracovních dnů + doprava. Rychlost doručení objednávky v případě České pošty na Vámi požadovanou adresu bohužel není ovlivnitelná.

Platební podmínky


Jak je možné u nás platit za objednané zboží:
 1. V hotovosti nebo platební kartou v naší prodejně.
 2. Dobírkou - za zboží zaplatíte při přebírání balíku.
 3. Na fakturu - našim věrným a spolehlivým zákazníkům.

Nevyzvednutí objednaného zboží


V případě, že si zákazník nevyzvedne objednané zboží z nevysvětlitelných důvodů, nebo nepřevezme zásilku doručenou na základě jeho objednávky, máme právo požadovat náhradu vzniklé škody.
 

Reklamace


Zakoupené zboží je možné vrátit do 7 pracovních dnů ode dne jeho převzetí a to s platným dokladem (pokladní doklad, faktura, potvrzení o zaplacení dobírky). Dále je možné zboží vrátit do 7 pracovních dnů jen v tom případě, že v titulu byly prázdné strany, v titulu strany chyběly nebo byl titul jinak poškozen, což bylo způsobeno chybou tisku ve vydavatelství-výrobní vada. To neplatí v případě, kdy byl kupující o podobných věcech předem informován a uvedenou informaci odsouhlasil. O případném poškození zboží během přepravy je kupujícímu doporučeno nás okamžitě informovat, za škodu odpovídá přepravce. Pokud poškozené zboží reklamujete, akceptujeme jej pouze v původním a nepoškozeném obalu. Zboží na reklamaci neposílejte na dobírku, takto poslaná zásilka bude odmítnuta a vrácena zpět na Vaši adresu.
 

Ostatní


Zavazujeme se, že nebudeme poskytovat osobní údaje třetí straně a zároveň, pokud si zákazník přeje rozvázat s námi obchodní vztahy jsme povinni jej vymazat z naší databáze.

V případě, že nastanou specifické a neočekávané důvody, že nebudeme moci realizovat Vaši objednávku a ta již byla zaplacena, jsme povinni Vám poskytnout náhradu nebo vrátit Vám zaplacenou částku.

V případě jakýchkoliv dalších informací nás kontaktujte, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.