Jak nakupovat

Nakupování u nás je velmi jednoduché. Celý systém spočívá v individuálním přístupu ke každému nakupujícímu klientovi od zaslání objednávky až po samotné doručení. Nejsme standardním e-shopem, kterého zákazník prakticky nezajímá, na rozdíl od objemu objednávek. U nás je na 1. místě klient, jehož individuální požadavky jsou pro nás prvořadé, proto se nás ptejte na cokoliv, co potřebujete vědět, komunikujte s námi v souvislosti se všemi Vašimi požadavky a my Vám rádi vyhovíme.
 
Výhodou je i to, že se zaručujeme za všechny předem dohodnuté záležitosti ohledně objednávky na rozdíl od zahraničních firem, kterým poskytnete svou kreditní kartu a nikdy nemáte jistotu, zda Vám objednávka spolehlivě přijde a jestli vůbec dostanete k objednávce nějaký doklad, se kterým ji případně můžete reklamovat. U nás předem nikdy neplatíte, až s dodanou knížkou, kterou držíte v ruce, a pokud se vyskytne jakákoliv neočekávaná situace, dokážeme vyřešit vše k Vaší naprosté spokojenosti.
 
Na všechny Vaše dotazy se snažíme odpovídat do 24 hodin, a pokud jde o konkrétní objednávku, snažíme se individuálně "doladit detaily" tak rychle, jak je to možné, aby objednávka byla u Vás co nejdříve.
 
Věříme, že se Vám bude náš individuální přístup líbit a že ho pozitivně oceníte.